Jaunumi

80s-90s

Meistarklase: 24.februarī Zumbas ballīte

Piektdien, 24.februārī ikvienam interesentam būs iespēja pavadīt neaizmirstamu stundu ZES™ Monika Lejman vadībā ļaujoties Zumba® Fitness burvībai 80. – 90. gadu stilā! Protams, tiks novērtēta ierašanās tematikai atbilstošā tērpā – jo košāk, krāsaināk un trakāk – jo labāk! 😉 Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikties Meistarklasei iepriekš Smart fitness kluba mājaslapā vai sūtot

wake up

WAKE UP!

Hei, mosties un iesāc dienu enerģiski! Mosties vingrojot rīta rosmi. Wake up! pamodinās tevi 45 minušu laikā un būs enerģija visai dienai. Wake up! nodarbības: pirmdienās, trešdienās, piektdienās pl. 07.30.

Par mums

modern style dancer jumping behind studio background

Sporta klubs Rīgas centrā, Blaumaņa ielā, blakus Galeria Riga. Viens no pirmajiem fitnesa centriem Latvijā, kopš 1997.gada, kurš sāka savu darbu profesionālu fitnesa pakalpojumu sniegšanas jomā, kā arī veselīga dzīvesveida atbalstītāji, ko ar  turpina šobrīd. Savu jauno nosaukumu ieguvis 2014.gadā. Sporta Klubs SMART FITNESS ir kā radīts cilvēkiem, kuriem ir svarīga veselība un kuri aizraujas ar fitnesu, kā arī tiem, kuriem ikdienas grafikā būtiska nozīme ir laikam. SMART FITNESS ir gudra nodarbību kombinācija, apvienojot kardio, spēka, izturības un lokanības vingrinājumus, kas ir saskaņā ar katru indivīdu.

Kontakti

Darba laiki vasaras periodā:
9:00 – 21.00 (darba dienas)

9:00 – 15.00 (sestdienās)

Adrese:
Rīga, Blaumaņa iela 8

Tālrunis:
+371 67282223

E-pasts:
info@smartfitness.lv