Jaunumi

Mailevis

Latino deju klase

Hei! Aizrojoša deju nodarbība ar deju pasniedzēju Mailevis no Kubas! Kas vēl var būt azartiskās un aizraujošāks, kā dejot līdzi Kubas ritmos.. Lielisks darba dienas noslēgums sporta klubā Smart fitness. Tev noteikti patiks Cuban salsa Leydi Estyling, Rumba… Tas būs super jautri, pasniedzēja noteikti sagatavos kādu pārsteigumu, nenožēlosi ne mirkli. Cena par dalību deju klasē:10 Eur

logo-header

SMART FITNESS

Vārda nozīme – “SMART” – pareiza un atbilstoša pieeja,  “FITNESS” – fiziskās aktivitātes un sports. Logotips – ietver SF burtus, kuri attēlo cilvēku – aktīvs un veselīgs cilvēks, kustība un virzība uz priekšu. Esi vesels!

Par mums

modern style dancer jumping behind studio background

Sporta klubs Rīgas centrā, Blaumaņa ielā, blakus Galeria Riga. Viens no pirmajiem fitnesa centriem Latvijā, kopš 1997.gada, kurš sāka savu darbu profesionālu fitnesa pakalpojumu sniegšanas jomā, kā arī veselīga dzīvesveida atbalstītāji, ko ar  turpina šobrīd. Savu jauno nosaukumu ieguvis 2014.gadā. Sporta Klubs SMART FITNESS ir kā radīts cilvēkiem, kuriem ir svarīga veselība un kuri aizraujas ar fitnesu, kā arī tiem, kuriem ikdienas grafikā būtiska nozīme ir laikam. SMART FITNESS ir gudra nodarbību kombinācija, apvienojot kardio, spēka, izturības un lokanības vingrinājumus, kas ir saskaņā ar katru indivīdu.

Kontakti

Darba laiki vasaras periodā:
11:00 – 21.00 (darba dienas)

9:00 – 12.00 (sestdienās)

Adrese:
Rīga, Blaumaņa iela 8

Tālrunis:
+371 67282223

E-pasts:
info@smartfitness.lv

SIA “Smart fitness”

Reģ.Nr.LV40103821826