Jaunumi

50PROC

Akcija jauniem klientiem

Tev pietrūkst motivācijas uzsākt sportot? SMART FITNESS jaunajiem klientiem dod iespēju iegādāties 4x apmeklējuma abonementu ar atlaidi. Sākot no 8.marta akcija darbojās 8. dienas. Informāciju par cenām, noteikumiem  un nodarbībām vari izlasīt tepat mūsu mājas lapā.    

FebruarisSBZ

Februāra izaicinājums

Smart fitness gatavs februāra mēnesim. Mani ieradumu un iegūsti labāku figūru! Strong by zumba 28.dienu izaicinājums Tev! Jautā trenerim kā sasniegt mēķi un kā gūt motivāciju!

Par mums

modern style dancer jumping behind studio background

Sporta klubs Rīgas centrā, Blaumaņa ielā, blakus Galeria Riga. Viens no pirmajiem fitnesa centriem Latvijā, kopš 1997.gada, kurš sāka savu darbu profesionālu fitnesa pakalpojumu sniegšanas jomā, kā arī veselīga dzīvesveida atbalstītāji, ko ar  turpina šobrīd. Savu jauno nosaukumu ieguvis 2014.gadā. Sporta Klubs SMART FITNESS ir kā radīts cilvēkiem, kuriem ir svarīga veselība un kuri aizraujas ar fitnesu, kā arī tiem, kuriem ikdienas grafikā būtiska nozīme ir laikam. SMART FITNESS ir gudra nodarbību kombinācija, apvienojot kardio, spēka, izturības un lokanības vingrinājumus, kas ir saskaņā ar katru indivīdu.

Kontakti

Darba laiki:
11:00 – 21.00 (darba dienas)

10:00 – 15.00 (sestdienās)

Adrese:
Rīga, Blaumaņa iela 8

Tālrunis:
+371 67282223

E-pasts:
info@smartfitness.lv

SIA “Smart fitness”

Reģ.Nr.LV40103821826